Serdecznie zapraszam uczniów klas V do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym Mity greckie nie sąmi obce, który odbędzie się 28 kwietnia 2021 r.o godz. 15.15 - w aplikacji MS Teams.

Zakres tematyczny konkursu

1.Treść następujących mitów: Mit o powstaniu świata, Mit o Demeter i Persefonie, Mit o Heraklesie, Mit o Tezeuszu i Ariadnie, Mit o Syzyfie, Mit o Dedalu i Ikarze, Mit o Prometeuszu

2. Mitologia w naszym języku.

3. Bogowie greccy i ich atrybuty.

Konkurs będzie miał formę testu.

Wszystkich zainteresowanych uczniów klas V proszę o zgłoszenie chęci udziału na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo Mistrzowie Matlandii 2