W związku z obchodami „Światowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową”, policjantki z Komendy Miejskiej w Białymstoku zorganizowały konkurs plastyczny pod nazwą „Tacy sami, brak różnic między nami”. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie pracy plastycznej na temat tolerancji przez uczniów klas IV-VI. Wśród nagrodzonych uczniów znalazł się uczeń naszej szkoły Yelisei Ivankovich z kl. VI e! Serdecznie gratulujemy talentu plastycznego i życzymy dalszego rozwijania pasji!

Koordynator: Anna Samborska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności