W marcu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny ,,Świat bez Wojen". Prace miały nawiązywać do otaczającej rzeczywistości w kontekście prawa do życia w świecie wolnym od wojen. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac będących reakcją, przestrogą i protestem przeciwko złu dziejącemu się na świecie. Jury konkursowe przyznało następujące  nagrody i wyróżnienia:
klasy I- III
Nagrody:
Amelia Malewicz - kl.  III C
Emilia Piekutowska - kl. III C
Gabrysia Siemieniuk- kl.  III C
klasy IV- VIII
Nagrody :
Martyna Kulhawik - kl.  VI B
Maja Horosz- kl. VI A
Adam Gierasimiuk - kl.VII C
Wyróżnienia:
Julia Malinowska, Hanna Sawicka, Gabriela Ignaciuk, Zuzanna Malesza, Martyna Kowalczuk ( kl. VII A)
Amelia Żabińska, Kacper Lewkowicz, Weronika Kochanowska, Piotr Dąbrowski, Nikola Kowalko, Marianna Fiłonowicz ( kl. VII C)
Szymon Wawerka( kl. VII D)
Prace można oglądać na wystawie przy sekretariacie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
Samorząd Uczniowski

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności